
"CENTAR SVITA"
Posjetili smo mjesto na hrvatskom otoku bez trgovine i kafića! Svi se voze traktorima, a slobodan smještaj teško je pronaći
Nastavi čitati
U "Centru Svita"
Provela sam deset dana u malom otočnom mjestu bez trgovine i kafića. I već maštam o povratku, takav odmor malo što može nadmašiti!
Nastavi čitati